Články a návody o používaní kontaktných šošoviek

Návod na používanie kontaktných šošoviek

Pripravili sme pre Vás vyčerpávajúci návod na používanie kontaktných šošoviek.

Nájdete v ňom kompletný postup nasadzovania, vyňatia a manipulácie s kontaktnými šošovkami a ďalšie užitočné rady.

Prečítať návod krok za krokom

Obsah:

Ako začať?

Chcete si vyskúšať kontaktné šošovky a neviete ako začať? Vyhľadajte nás v ordinácii a objednajte sa k niektorému z našich očných lekárov na odborné vyšetrenie.

V ordinácii Vám zmeráme zrak a vyberieme Vám najvhodnejší typ kontaktných šošoviek, ktoré budú vhodné práve pre Vás. Potom sa pôjdete v kontaktných šošovkách na chvíľu prejsť von. Opäť Vás skontrolujeme a ak bude všetko v poriadku, nacvičíme s Vami nasadzovanie a vynímanie kontaktných šošoviek a vysvetlíme Vám, ako sa máte o ne starať.

Z ordinácie si okrem všetkých materiálov o kontaktných šošovkách odnesiete štartovací balíček, v ktorom budete mať puzdro na kontaktné šošovky, čistiaci roztok a CD, na ktorom si môžte pozrieť uplnú manipuláciu s kontaktnými šošovkamo. V cene je tzv. skúšobný pár, čo sú kontaktné šošovky, ktoré ste si počas návštevy vyskúšali.

Vidíte teda, nie je to nič zložité a čoskoro si už budete môcť užívať všetky výhody kontaktných šošoviek!

Videá operácií očí

Na tomto mieste nájdete podrobné videá z rôznych druhov očných operácií. Sú pripravené tak, aby Vám názorne ukázali najdôležitejšie momenty operácie. Uvidíte, že sa naozaj nemáte čoho báť.
 

Pozrieť video

 
Kontaktní čočky - eye all in one, eye monosept
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok