O nás

Sme očné centrum prevádzkujúce internetový obchod a veľkoobchod s kontaktnými šošovkami a zdravotníckymi prostriedkami.

Ponúkame široký sortiment kontaktných šošoviek, roztokov, kvapiek a gélov vysokej kvality.

Sme exkluzívnym dovozcom a distribútorom produktov značky Barnaux a Bauch&Lomb a taktiež distribútorom produktov značKy Ciba Vision, Clear, Cooper Vision a Jonhson & Johnson.

 

História

V oblasti očného lekárstva pôsobíme už 15 rokov. Vďaka našej dlhoročnej praxi Vám poskytneme vysokokvalifikované rady a odporúčania.

V roku 1998 sme sa rozhodli vstúpiť na trh kontaktných šošoviek, pretože veríme v ich budúcnosť. Prvé internetové obchody prevádzkujeme už 4 roky.

Nie sme iba obchodníkmi. Prvoradé je pre nás zdravie Vašich očí a kvalita videnia. U nás nájdete pestrú ponuku kontaktných šošoviek. Tie ideálne kontaktné šošovky si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.


Hlavnou prioritou je pre nás spokojnosť zákazníka

Veľmi dbáme na kvalitu dodávaných výrobkov. Orientujeme sa iba na osvedčené výrobky od predných výrobcov, držiteľov osvedčení ISO 9001.

Náš internetový obchod Vám zaručuje rýchle dodávky Vašich objednávok. Tovar, ktorý máme na sklade, Vám dodáme do 48 hodín od objednania.
 

Certifikát a diplom - záruka kvalifikovanosti

Náš internetový obchod je ojedinelý nielen cenami, ale aj svojou kvalifikovanosťou. Prevádzkovateľom internetového obchodu je diplomovaný očný lekár -špecialista na kontaktné šošovky s certifikátom! Máte tak istotu kvalifikovanej rady pri výbere a podporu pri aplikáci.
Certifikát a licenciu ve vysokom rozlíšení najdete po kliknutí na náhľad.

CerifikátLicence

Naša stratégia

Stratégiou nášho internetového obchodu je ponúknuť čo najširší sortiment kontaktných šošoviek a príslušenstva za najlepšie možné ceny a doručiť ich zákazníkovi v čo najkratšej dobe priamo na uvedenú adresu. Tento spôsob predaja umožnila zmena legislatívy v roku 2005. Od tejto doby je možné touto cestou zjednodušiť prístup nositeľov ku kontaktným šošovkám.

 

 
Kontaktní čočky - eye all in one, eye monosept
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok